PFRON

Program wyrównywania różnic między regionami III w 2016

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kętrzynie działające w imieniu Powiatu Kętrzyńskiego informuje, że rozpoczął realizację programu.

Zarząd Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych  w dniu 25 lutego 2016r. Uchwałą nr 7/2016 zatwierdził procedury realizacji „Programu Wyrównywania Różnic Między regionami III” w 2016 r.

Więcej…

 

Program Aktywny Samorząd 2016r.

Program Aktywny Samorząd 2016r.

KOMUNIKAT

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kętrzynie działające w imieniu Powiatu Kętrzyńskiego informuje, że rozpoczął realizację pilotażowego programu „Aktywny samorząd w 2016r”.

Zarząd Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych  w dniu 22 lutego 2016r. uchwałą nr 3/2016 przyjął  „Kierunki działań oraz warunki brzegowe obowiązujące realizatorów pilotażowego programu „Aktywny samorząd” w 2016 roku” - dostępne pod poniższym linkiem: http://www.pfron.org.pl/pl/komunikaty/3098,Aktywny-samorzad-w-2016-roku.html

Więcej…

 

Komisja ds. PFRON

ZARZĄDZENIE  NR 128

Starosty Kętrzyńskiego

z dnia 22 grudnia 2015r.

w sprawie powołania Komisji Do Spraw Opiniowania Wniosków Na Realizację Zadań Powiatu ze Środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Więcej…

 

Program wyrównywania różnic między regionami II

Realizator programu: Jednostki samorządu terytorialnego (wojewódzkiego w obszarze A i powiatowego w obszarach B, C, D, F i G), które przyjmą zaproszenie do uczestnictwa w programie oraz Oddziały PFRON w przypadku obszaru E programu. Celem strategicznym programu jest wyrównanie szans osób niepełnosprawnych, zamieszkujących regiony słabo rozwinięte gospodarczo i społecznie w dostępie do rehabilitacji zawodowej i społecznej. Program realizowany jest od dnia zatwierdzenia przez Radę Nadzorczą PFRON do dnia 31 grudnia 2014 roku. Dofinansowaniem ze środków przeznaczonych na realizację programu mogą być objęte, w ramach:

Więcej…

 

STUDENT II

Informacja dla osób niepełnosprawnych korzystających z programu STUDENT II

W związku z pracami dotyczącymi przygotowania zapotrzebowania na środki finansowe, na realizację pilotażowego programu „Aktywny Samorząd – Moduł II – pomoc w uzyskaniu wykształcenia na poziomie wyższym”, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kętrzynie prosi osoby niepełnosprawne zainteresowane uczestnictwem w programie z powiatu kętrzyńskiego o kontakt z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Kętrzynie przy ul. Daszyńskiego 30, numer telefonu 89 751 09 00, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Więcej…

 
Więcej artykułów…
Pliki
Pomoc Prawna

 

Polecamy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama