KONSULTACJE SPOŁECZNE

W związku z opracowywaniem „Powiatowego Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego na lata 2017-2022”, zapraszam do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących planowania działań w powyższej sferze. Celem konsultacji jest poznanie opinii zainteresowanych osób i podmiotów na temat projektu programu. Uwagi do projektu można składać pisemnie lub drogą elektroniczną poprzez skrzynkę mailową na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w terminie do 5 lipca 2018 r. na druku „Formularz konsultacji społecznych”. Projekt Programu oraz formularz konsultacji dostępny jest:

1. w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kętrzynie ul. Pocztowa 9, 11-400 Kętrzyn, w godzinach pracy urzędu,

2. na stronie internetowej Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kętrzynie www.pcprketrzyn.pl

Dodatkowych informacji można uzyskać pod numerem telefonu 89 751 09 00. Zapraszamy do zapoznania się z projektem „Powiatowego Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego na lata 2017-2022” i wzięcia udziału w konsultacjach.

„Powiatowy Program Ochrony Zdrowia Psychicznego na lata 2017-2022”

FORMULARZ KONSULTACJI SPOŁECZNYCH

 
Pliki
Pomoc Prawna

 

Polecamy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama